Důležité upozornění - změna režimu telefonické servisní a konzultační podpory

 


Vážení zákazníci,

S ohledem na současnou situaci s nákazou a souvisejícím omezováním pohybu osob měníme dočasně do odvolání režim pracoviště HelpDesk pro telefonickou servisní podporu včetně telefonických konzultací a přecházíme výhradně na komunikaci elektronickou.

Od pondělí 16.3.2020 do odvolání nebudou přijímány telefonické hovory na telefonním čísle 467 003 150 – kontaktní linky pracoviště HelpDesk STAPRO.

Žádáme všechny zákazníky, aby zadávali své požadavky pouze elektronickou formou prostřednictvím služby HelpDesk, kde bude zajištěn standardní příjem a řešení všech zaevidovaných záznamů.

Pro bezodkladné případy lze pro telefonický kontakt použít náhradní záložní telefonní kontakt +420 739 394 344. Zvažte ale prosím, zda je opravdu nutné toto číslo využít a zda nepostačí zápis požadavku do záznamu HelpDesk.

Sledujte případně informace uvedené na FONS Portále a domovské stránce služby HelpDesk.

Děkuji za pochopení a spolupráci

Petr Jelínek
vedoucí odd. HelpDesk

 

Představení portálu FONS Portal

FONS Portal je nová webová aplikace, jejímž cílem je zlepšit a zefektivnit komunikaci mezi společností STAPRO s.r.o. a jejich zákazníky či partnery. Velkou výhodou tohoto portálu je systém přihlašování prostřednictvím Single Sign On, který umožňuje uživatelům zadat přihlašovací údaje (jméno a heslo) tak, že dostanou přístup k mnoha aplikacím. Tento proces autentizuje uživatele ke všem aplikacím, na které má v rámci systému povolený přístup a eliminuje tak další výzvy k zadání přihlašovacích údajů při přechodu z jedné aplikace do druhé. 

FONS Portal se tak stane vstupní branou pro všechny dílčí projekty, jako jsou např. HelpDesk, Webdiář (online služba objednávání lékařské péče) a e-Learning.

Dále také umožní uživatelům online přístup k aktuálním informacím souvisejících s problematikou zdravotnictví a zdravotnické informatiky.

   
 

Copyright 2020 STAPRO s.r.o. | Podmínky používání | Prohlášení o soukromí

Tyto stránky používají cookies pro zlepšení služeb. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.